Про нас

Моя історія

Мене звати Марина Стеклова. Я мама трьох чудових діток – cемирічного Антона, чотирирічної Маші, та дворічної Аріанки.

Після народження дітей моє життя складалося з догляду за дітками, прибирання, готування їжі і так по замкненому нескінченому колу. День сурка. Сфери мого життя, нажаль, не були збалансовані.

Я дуже люблю своїх дітей, свою сім’ю . Люблю створювати для них затишок та родинне тепло. Але так хотілося, щоб в житті було більше різноманіття. Рутина захопила мене. А так хотілося казки!

Переїзд до іншого міста

В 2016 ми з сім'єю переїхали до іншого міста. З вільним часом все стало ще гірше - жодної допомоги від бабусь. На декілька годин на день ми наймали няню, але згодом відмовилися, бо не могли собі дозволити її оплачувати.

Садочок

До 5 років Антон садочок не любив і весь час хворів. В 3 роки Маша в садочок ходити категорично відмовилася . Впродовж 2 тижнів просто весь час ридала там, ми вирішили відкласти його на наступний рік. Найменша Аріана для садочку ще замала.

Накопичилася втома

Накопичилася втома. І хоча я проводила з дітьми цілий день, не було натхнення активно розвивати дітей, весело з ними гратися, було менше сил спокійно реагувати на їх дитячі витівки. З’явилась сірість та апатія. Та і дітям зі мною було не так цікаво гратися, як зі своїми однолітками.

Парарам

І тут прийшла надихаюча думка: а чому б не згуртуватися таким самим мамам, як я. Чому б не створити співтовариство матусь-однодумців, які могли б допомагати одна одній?

І робити це з тими, хто живе зовсім близько - у сусідніх будинках!

Ця ідея здалася мені геніальною! І я просто-таки захворіла нею.

А безпека?

Перша думка: а як же питання безпеки? Як можна довірити діток чужій людині? Може ця людина б’є своїх дітей і моїх буде бити? Або дає солодке у непомірних кількостях, в той час як у нашій сім’ї це не прийнято? І я знайшла відповіді на це питання.

Ідея саме в пошуку мам зі схожими інтересами з дітками приблизно того ж віку, як ваші. Ідея в тому, щоб в першу чергу знайти собі в інших мамах друзів! З котрими спочатку разом гуляти, в парках, в дитячих розвиваючих центрах, ходити разом в кафешки або в гості одна до одної. Встановити такий комфортний період, за який буде видно, який у кого стиль виховання, погляди на життя, чи підходите ви одна одній, чи здружилися ваші діти.

Наш досвід кооперації з сусідами

У сусідньому під'їзді живуть батьки із дітьми такого ж віку, як наші (Патрик 7 років і Олена 4 роки). Ми з ними познайомилися, бо Антон із Патриком дружать в садочку. Раз на тиждень почали залишати дітей сусідам, і діти просто вищать від радості! Це ж ціла купа нових іграшок в гостях! Та і своїми іграшками діти граються із новим запалом, коли до нас приходять гості.

Пошук батьків по сусідству через Pararam

Я з нетерпінням чекала, коли сайт Pararam буде готовий. Це дало б змогу знайти так ще більше друзів поблизу. На дитячих майданчиках та у парках мені дуже незручно приставати до людей щоб познайомитися. А на сайті я маю змогу написати кому завгодно, оскільки всі тут відкриті до контакту. Сайт і створювався з метою знайомства, ми всі прийшли сюди за цим.

Тому сміливо реєструйтеся і вступайте у новий захоплюючий світ мам-однодумців, які допомагають одна одній, створюють цікаві події для мам та дітей, яскраво та цікаво проводять час у декреті. Разом ми змінимо світ на краще!

Парарам - не лише для мам!

Парарам - не лише для мам! Татусі, знайдіть однодумців, та зберіть дітей для гри футбол, шахи, бадмінтон, настільний теніс!

У Парарамі можна

А ще ми можемо бути чудовими психологами одна для одної – можна задавати питання та описувати свої історії в чат та отримувати підтримку.

Разом діти швидше розвиваються

Діти – дуже соціальні. І це можна використовувати у навчальних і виховних цілях. Відомий факт, що діти у садочках їдять краще, ніж дома, бо всі навколо їдять. Моя подруга Альонка водила свого сина у басейн з 5 місяців після народження. У віці 1,8 йому набридло плавати, все було не цікаво, він вивчив всі іграшки в басейні та без запалу тренувався. І тоді вона стала шукати іншу маму з дитиною такого ж віку, з якою можна ходити у басейн. І знайшла свою подругу! Її донька дуже боялася плавати, не кажучи вже про пірнання під воду. Яке ж було здивування, коли дитина забула про свій страх. Діти весело гралися, сміялися, стрибали по-черзі в воду, і під кінець заняття дівчинка почала пірнати за компанію.

Цей принцип Альона стала використовувати у всьому. Тепер її чотирирічний син стає натхненням для інших діточок. Разом вони швидше вчаться кататися на велосипеді, підкорюють скалодром, тренуються у мотузковому парку, плавають в басейні, стають на дитячий сноуборд .

Впливайте на життя околиці

Ми тепер можемо згуртуватися і впливати на життя свого мікрорайону:

Ми можемо впливати! І тепер це дуже зручно робити! Цей проект є одним з реальних дієвих кроків до змін нашої країни на краще!

Потрібно, щоб нас стало багато, щоб ми подружилися, щоб ми допомагали одне одному! Це моя мрія! Це місія мого життя!

Я вірю і я знаю, що так буде!

Допомога проекту

Проект тільки запустився і щоб він виконував в повній мірі свою функцію, потрібно, щоб було якомога більше мам. Тому я прохаю тебе дуже дуже, запроси всіх матусь, яких ти знаєш у Парарам. І нехай нас пошвидше стане більше! Моя вдячність і всіх матусь, які втомилися і так прагнуть допомоги за це буде безмежною!

Я, в свою чергу, теж зроблю все можливе для того, щоб проект став відомим якомога більшій кількості батьків та міг приносити користь кожному.

Якщо Ви мама, яка живе у іншій країні і хотіли б допомогти у розвитку проекту там – напишіть мені, будь-ласка!

РЕАЛЬНІ КРОКИ – ЗМІНЮЮТЬ СВІТ! ЗРОБИ КРОК НАЗУСТРІЧ НОВИМ ДРУЗЯМ – ОДНОДУМЦЯМ та БІЛЬШ ПРОСТОМУ і ЯСКРАВОМУ ЖИТТЮ. ЗАРЕЄСТРУЙСЯ на Парарам ТА ЗРОБИ РЕПОСТ В СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ!

Donation

Проекту необхідна Ваша фінансова допомога. Допоможе будь яка сума. Вона піде на удосконалення програмної частини сайту, додавання більшої кількості функцій та на маркетингові заходи, які дозволять щоб про проект дізнавалося все більше батьків. А отже ставало все більше можливостей для всіх нас для знайомства, комунікації та взаємної допомоги!

Кожного, хто пожертвує проекту навіть гривню, я впишу на окрему сторінку сайта – подяки, яка залишиться навіки історією всіх чудесних людей, які підтримали проект на самому початку і допомогли йому окріпнути і розвинутися!

Ви є люди, які змінюють світ на краще, які роблять його хоч трошки легшим та приємнішим для нас, матусь!

Дякую Вам безмежно! Ваша допомога безцінна!

І до зустрічі в Парарамі!

Блогерам і ЗМІ

Запрошую до співпраці блогерів та ЗМІ. Будь-ласка, якщо ви знаєте журналістів або блогерів, які могли б написати про проект, або ви є таким журналістом або блогером – будь-ласка, напишіть мені!

Ми шукаємо інвесторів та партнерів у різних країнах. Якщо ви є такою людиною або знаєте таких людей, напишіть мені, будь-ласка!

Будь-яка ваша допомога безцінна! Пишіть мені, додавайтеся у друзі, я дуже цьому рада та відкрита для спілкування!

З повагою,
Марина Стеклова